Promítání pro školy

ukázka kinosálu

Pro školní skupiny jsou pořádána promítání s povídáním o hvězdách a vesmíru ve dnech školního vyučování na základě předchozí objednávky v prostorách kinosálu Městské knihovny Most na klasické ploché kinoplátno. Po domluvě může lektor planetária přijet na návštěvu i do Vaší školy.

První promítání v prostorách MKM může začínat již v 8:30, poslední pak obvykle okolo 14. hodiny. Není však problém dohodnout i jiné časy. Čas Vašeho promítání se vždy pokusíme dohodnout tak, aby vyhovoval návštěvníkům. Promítání tedy nemusí začínat pouze v každou celou hodinu, ale klidně například v 9:12 nebo 12:48.

V Kalendáři akcí si můžete ověřit, je-li Vámi požadovaný termín volný a telefonicky, nebo mailem učinit objednávku. Stejně tak si později můžete v kalendáři ověřit, že Vaše promítání bylo opravdu zařazeno. 

Cena za promítání:

Žáci ze škol zřizovaných městem Most mají promítání zdarma.

Pro žáky škol odjinud je vstupné 20 Kč za žáka v případě promítání v prostorách knihovny.

Při výjezdu do Vaší školy se počítá cena za promítání individuálně podle cestovních nákladů.

Hvězdičky nespí

Mateřské školy a 1. třídy ZŠ.

Trvání cca 40 minut.

Pořad je přizpůsobený předškolním dětem a žákům 1., případně 2. tříd základních škol. Průvodce hvězdnou přednáškou si s dětmi povídá a pomocí výkladu hravou formou, animacemi a pokládáním otázek vytváří interaktivní zábavný pořad.

Více ...